Špeciálna fólia HD Ultra Privacy na Motorola Edge 50 Pro
Kód: 175783Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špeciálna fólia HD Ultra Matte Privacy pre Motorola Edge 50 Pro
HD Ultra Matte Privacy predstavuje ochrannú fóliu vyrobenú z vysokokvalitného TPU na báze hydrogélu. Tento materiál zabezpečuje extrémnu pružnosť a dokonalé priľnutie k displeju, čo je ideálne najmä pre smartfóny so zaoblenými hranami. Fólia kombinuje funkciu ochrany súkromia s matnou povrchovou úpravou pre maximálny komfort pri používaní.Parametre a výhody produktu
- Pokročilá ochrana súkromia (Privacy): Špeciálna vrstva filtruje pohľady z bočných strán. Obsah displeja je jasne viditeľný iba pri priamom pohľade, zatiaľ čo pri pohľade z uhla obrazovka stmavne, čím chráni vaše správy a heslá.
- Matný povrch (Anti-Glare): Povrchová úprava účinne eliminuje odlesky svetla a slnečného žiarenia, čím zlepšuje čitateľnosť displeja v exteriéri.
- Odolnosť voči odtlačkom: Matné prevedenie je vysoko odolné voči zachytávaniu odtlačkov prstov a mastných šmúh, vďaka čomu zostáva displej čistý.
- Pružný hydrogélový materiál: Na rozdiel od klasických tvrdených skiel je táto fólia flexibilná, nepraská a dokonale kopíruje zaoblené tvary telefónu bez tendencie odlepovať sa na okrajoch.
- Samoopravná schopnosť (Self-Healing): Unikátna štruktúra materiálu dokáže absorbovať nárazy a drobné škrabance vzniknuté pri bežnom používaní sa do 24 hodín samy zacelia.
- Vysoká citlivosť a plynulý sklz: Fólia zachováva 100% odozvu dotykového ovládania a poskytuje veľmi príjemný pocit na dotyk, čo uľahčuje písanie a hranie hier.
- Kompatibilita s čítačkou odtlačkov: Materiál je plne kompatibilný s čítačkami odtlačkov prstov umiestnenými priamo v displeji.
- Jednoduchá fixácia bez bublín: Použitá technológia hydrogélu minimalizuje riziko vzniku vzduchových bublín počas aplikácie a zaručuje dlhodobé priľnutie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ochranné tvrdené sklá a fólie Motorola Edge 50 Pro |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4798793957378 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
