Bezdrôtové nabíjačky

Bezdrôtová nabíjačka je ideálna pre všetkých, ktorí radi nabíjajú svoje telefóny často a pri každej príležitosti. Je praktická, ak váš telefón nevydrží nabitý ani jeden deň.

Pri bezdrôtovej nabíjačke musíme počítať s tým, že bude telefón nabíjať dlhší čas, ale toto nabíjanie nás nebude nijako obmedzovať pri používaní telefónu.

Jednu bezdrôtovú nabíjačku si môžeme dať na stôl v práci, jednu do kuchyne a jednu na nočný stolík a môžeme ísť. Nemusíme sa obávať, že sa náš mobilný priateľ vybije a my zostaneme offline, keď ho budeme najviac potrebovať.

Pozor! Bezdrôtové nabíjanie nepodporujú všetky modely mobilných telefónov. Pred kúpou sa uistite, že váš mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Najpredávanejšie

94 položiek celkom
Nabíjacia stanica Joyroom JR-WQS01 USB-C 4v1 15W čierna 124857
Magnetická nálepka Nillkin SnapLink Air čierna
€12
80659
EP-P6300TWE Samsung Trio bezdrôtová nabíjačka biela 79721
EP-P6300TBE Samsung Trio bezdrôtová nabíjačka čierna 79720
Bezdrôtová nabíjačka Tactical Base Plug
€18
76988
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 2v1 čierna
€33,60
82676
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 4v1 mfi
€54
82713
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 15w čierna
€18
82752
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 15w biela
€18
82753
Bezdrôtová nabíjačka Swissten 3v1 čierna
€37,20
82754
Multifunkčná cestovná súprava Forcell 5v1 čierna 97750
Bezdrôtová nabíjačka vrátane Magsafe 4v1 15W čierna 121188
Bezdrôtová nabíjačka Tactical WattUp Wireless čierná 113336
Bezdrôtová nabíjačka Tactical WattUp Wireless žltá 113337
Nillkin Magic Disc 3 Bezdrôtová nabíjačka čierna 115438
Hore
Ďalšie produkty
Čo je bezdrôtová nabíjačka?
 

Bezdrôtové nabíjačky si získali veľkú popularitu u zákazníkov a stávajú sa jedným z najobľúbenejších spôsobov nabíjania. Fungujú na princípe elektromagnetickej indukcie medzi dvoma cievkami. V praxi to znamená, že na nabíjanie mobilného telefónu nemusíte telefón pripájať k žiadnemu konektoru. Telefón stačí položiť na "magickú" podložku, kde sa automaticky začne nabíjať. Túto bezdrôtovú nabíjačku môžete mať neustále pripojenú k sieti. Nabíjačka teda môže slúžiť ako "stojan" na vašom stole, a keď telefón položíte do stojana, okamžite sa nabije. Perfektné, však?

 

Ukážka používania bezdrôtových nabíjačiek
bezdratova_nabijecka pripojeni_bezdratove_nabijecky_do_site polozeni_telefonu_na_bezdratovou_nabijecku
Bezdrôtová nabíjačka sa skladá z nabíjacej podložky a kábla na pripojenie k elektrickej sieti.  Nabíjacia podložka sa jednoducho pripojí ku káblu a zapojí do elektrickej siete Potom stačí telefón umiestniť na podložku. Ak váš telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie, začne sa automaticky nabíjať.

 

Ako zistím, či môj telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie?

Ak chcete používať technológiu bezdrôtového nabíjania, váš mobilný telefón musí túto funkciu podporovať. Zistiť, či váš mobilný telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie, nie je až také ťažké (odporúčame starého známeho strýka Google), alebo nám jednoducho zavolajte a my vám radi pomôžeme. 
 
Ďalšou skvelou vecou, ktorú zákazníci ešte tak dobre nepoznajú a ktorá je tiež samozrejmou súčasťou nášho sortimentu,  bezdrôtové nabíjačky do auta. Tieto nabíjačky fungujú ako držiak telefónu do auta a zároveň nabíjajú. Jednoduché a dômyselné. 
 
 

 

Bezdrôtové nabíjačky do auta
bezdratova_nabijecka_do_auta bezdratova_nabijecka_do_auta_ukazka bezdratova_nabijecka_do_auta_ukazka
 Magnetický držiak a nabíjačka Držiak prilepený na kryt telefónu Nabíjanie telefónu pomocou bezdrôtovej nabíjačky do auta

Ako si vybrať bezdrôtovú nabíjačku? 

Máte pravdu, hovorí sa, že sme odborníci na nabíjačky. Ale nie, vážne. Okrem nášho e-shopu máme už takmer 15 rokov aj kamennú predajňu. Vďaka tomu nám všetok tovar, ktorý ponúkame v e-shope, prechádza rukami. Máme dokonalý prehľad o tom, ktoré bezdrôtové nabíjačky dokonale fungujú - a presne to vám ponúkame v našom e-shope. Takže skrátka, nech si vyberiete akúkoľvek nabíjačku z našej ponuky - neurobíte chybu.
 
Jediné, čo by sme vám odporúčali zvážiť, je, či by vaša nabíjačka mala mať funkciu rýchleho nabíjania. Aj tu je odpoveď jednoduchá, ak váš mobilný telefón podporuje rýchlonabíjanie, určite si vyberte nabíjačku s rýchlonabíjaním, oplatí sa to. Rýchlonabíjačky rozpoznáte v našich zoznamoch produktov ľahko: v názve budú mať niečo, čo hovorí, že sú "rýchlonabíjačky" alebo že "podporujú rýchle nabíjanie". Môžete vidieť aj označenia ako Fast Adaptive Charging, Quick Charge alebo SuperCharge. Rýchla nabíjačka dodáva do mobilného telefónu vyššie napätie (ale nezvyšuje nabíjací prúd). Prvá polovica batérie (približne do 60 %) sa nabije extrémne rýchlo. Je to užitočné, ak sa váš telefón vybíja a máte čas nechať ho v nabíjačke len na krátku chvíľu.

 

Existujú bezdrôtové rýchle nabíjačky? 

Áno, bezdrôtové rýchle nabíjačky existujú a sú úplne skvelou voľbou. Viac informácií o bezdrôtových rýchlonabíjačkách nájdete o odsek vyššie.

 

Ako môžem nabíjať mobilný telefón bez prístupu k elektrickej zásuvke? 

Hitom posledných rokov sa stali takzvané powerbanky, prirodzene vytvorené na rýchle vybíjanie smartfónov. Ide o štýlové záložné nabíjačky, ktoré dokážu nabiť váš telefón, aj keď v blízkosti nie je elektrická zásuvka (na záložné nabitie powerbanky je však už potrebná elektrická zásuvka). Powerbanka často dokáže pomocou kábla nabíjať niekoľko zariadení súčasne. Ich výhodou je veľký výber štýlových dizajnov a farieb. Čím vyššia je kapacita (mAh) powerbanky, tým viac nabití vydrží.
 
Pozrite si náš skvelý sortiment POWERBANKY.

 

 

Ukážka powerbanok - externých nabíjacích zdrojov
powerbanky_mohou_nabíjet_více_telefonu_soucasne powerbanky_se_lisi_svou_velikosti mobilni_telefon_ktery_je_dobijen_powerbankou
Powerbanky môžu mať viacero konektorov a nabíjať viacero telefónov súčasne Powerbanky sa líšia kapacitou a veľkosťou Príklad mobilného telefónu dobíjaného z powerbanky