Slúchadlá a bezdrôtové slúchadlá

V tejto kategórii nájdete slúchadlá pre váš mobilný telefón. Všetky slúchadlá ponúkajú vysokokvalitný zvuk a poskytnú vám príjemné a nerušené počúvanie vašej obľúbenej hudby. Niektoré typy slúchadiel sú navyše vybavené mikrofónom a jednoduchým ovládaním, vďaka ktorému môžete pohodlne prijímať telefónne hovory a používať slúchadlá ako handsfree napríklad počas jazdy autom.
 
Hitom sú dneska bezdrôtové bluetooth slúchadlá. Neprekážajú im žiadne káble. Stačí si dať "pecky" do uší, pripojiť ich k mobilnému telefónu cez bluetooth a počúvanie hudby alebo telefonický rozhovor s vašimi blízkymi môže začať. Na rozdiel od "káblových" ich len musíte občas nabiť.

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
Slúchadlá Samsung EO-EG920BW biele
€9,90 –12 %
€8,70

Slúchadlá Samsung EO-EG920BW biele

8834
Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW02 Plus TWS biela
€15,50

Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW02 Plus TWS biela

111875
Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW06 TWS biela
€15,90

Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW06 TWS biela

76079
Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW39 TWS biela
€14,70

Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW39 TWS biela

105003
Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW18 TWS biela
€17,50

Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW18 TWS biela

94484
Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW09 TWS biela
€19,90

Bezdrôtové slúchadlá Borofone BW09 TWS biela

86713
Originálne slúchadlá Samsung EO-IC100BBE s USB-C (Type-C) konektorom (EU Blister) čierna
€18,30

Originálne slúchadlá Samsung EO-IC100BBE s USB-C (Type-C) konektorom (EU Blister) čierna

74422
Bezdrôtové slúchadlá Baseus Bowie E3 TWS biela
€24,70

Bezdrôtové slúchadlá Baseus Bowie E3 TWS (NGTW080002) biela

67981
Slúchadlá Apple iPhone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus MMTN2ZM/A biele
€39,90 –7 %
€37,10

Slúchadlá Apple iPhone 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus MMTN2ZM/A biele

32774

Ako vybrať slúchadlá pre mobilný telefón?

Môžeme si kúpiť buď originálne slúchadlá od výrobcu telefónu, alebo neznačkové slúchadlá od iných výrobcov. Tu jednoznačne odporúčame originálne slúchadlá. Kvalita káblov a konektorov je neporovnateľná. Najmä pri slúchadlách je táto kvalita dôležitá, pretože slúchadlá sú pri bežnom používaní veľmi fyzicky namáhané a často dochádza k prerušeniu vodiča v kábli.
 
Odporúčame vám tiež vybrať si slúchadlá od výrobcu vášho telefónu. To znamená, že ak máte telefón Nokia, vyberte si slúchadlá Nokia.
 
Samozrejme, všetky slúchadlá sa vyberajú aj podľa typu konektora. Väčšina nových telefónov však už má štandardizovaný 3,5 mm konektor.
 
Ale POZOR!  To, že máte na telefóne 3,5 mm konektor, neznamená, že si môžete kúpiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom a budú fungovať na prehrávanie hudby a hovory. Slúchadlá majú totiž rôzne pripojenia!
 
Problém je najmä so slúchadlami Samsung, kde je niekoľko modelov 3,5 mm slúchadiel zapojených odlišne. Pozor aj na slúchadlá Sony Ericsson, zvyčajne nefungujú s telefónmi Sony a naopak.
 
Ak v podporovaných modeloch nenájdete svoj model telefónu Samsung, vyberte si slúchadlá EO-EG900BW, fungujú s väčšinou nových modelov Samsung.
 
Ak si nie ste istí, ktoré slúchadlá budú fungovať bez problémov, napíšte do poznámky v objednávkovom formulári a my slúchadlá pred odoslaním otestujeme priamo na vašom modeli telefónu, alebo príďte osobne do našej predajne s telefónom a my slúchadlá otestujeme na vašom telefóne.
 
Ak si k telefónu zakúpite hifi slúchadlá, ktoré sú určené len na počúvanie hudby od spoločností Koss, Sennheiser, AKG atď. vždy budú hrať na vašom telefóne (pokiaľ máte 3,5 mm jack). Neposlúžia vám však ako handsfree a musíte dbať na impedanciu, ktorá by mala byť do 100Ohm, aby hudba hrala dostatočne silno.
 
 
Bezdrôtové slúchadlá alebo Bluetooth handsfree
 
Určite to poznáte!
 
Stalo sa vám už niekedy, že idete po ulici a zrazu za sebou počujete zvučné - "Haló!", načo sa otočíte, uvidíte neznámeho chlapíka, podľa neprítomného pohľadu nepozná ani vás, a napriek tomu pokračuje vo svojom monológu? Keby mal pri uchu mobil, dalo by sa to rýchlo napraviť, ale mobil nikde...
 
Ak ste nenarazili na čudáka, stalkera alebo vtipkára, s najväčšou pravdepodobnosťou to bol len niekto, kto mal na uchu slúchadlo bluetooth... dosť možno priamo z nášho obchodu, pretože ako viete, máme dosť široký sortiment a sme najlepší!  :-)
 
Slúchadlá v praxi
 
Rozprávať sa s niekým pol hodiny a mať mobilný telefón pri uchu zvyčajne nie je príjemné. Deväť z desiatich ľudí s červeným uchom a pancierom v lakti mi dá za pravdu, zvyšok je stále bez partnera a netuší, o čom si píšeme. Pre tú šťastnú väčšinu máme v našom e-shope skvelé riešenie - značkové kvalitné slúchadlá od spoločnosti Plantronics. Majú dostatočnú dobu hovoru až šesť hodín na jedno nabitie, kvalitné spracovanie a hlavne rozumnú cenu. Slovami klasika - ideálne na to domáce žúrovanie... ehm, telefonovanie.
 
Za volantom...
 
Ale možno ešte viac budete za volantom používať naše bluetooth slúchadlá. Veď presne na to boli v prvom rade vyvinuté. Ak ešte nemáte v aute handsfree (a aj v tomto prípade sa oplatí použiť naše slúchadlá, dokážu lepšie potlačiť okolité zvuky), neexistuje lepšie riešenie. A nepíšeme to len preto, aby ste si od nás kúpili slúchadlá vo veľkom - ide o bezpečnosť. Policajné štatistiky hovoria jasne a nepozornosť spôsobená používaním telefónu za volantom je vinníkom stoviek nehôd ročne. Iste uznáte, že v tomto prípade sa investícia do bluetooth  slúchadiel mnohonásobne vráti.
 
Preto pre vodičov prinášame TIP: súchadlá od značky Jabra, ktorá je lídrom vo svojej oblasti. Oceníte nízku hmotnosť, odolné spracovanie, dobu hovoru až 8 hodín a možnosť spárovania až dvoch zariadení. Opäť za veľmi prijateľnú cenu!
 
 
Ako vybrať bezdrôtové handsfree
 
Výber bezdrôtovych slúchadiel alebo bezdrôtového handsfree nie je zložitý. V zásade platí, že nech si vyberiete akýkoľvek typ, neurobíte veľkú chybu. Rôzne typy handsfree bluetooth slúchadiel sa líšia v detailoch, ako je výdrž batérie na jedno nabitie, funkcia potlačenia vonkajšieho hluku, možnosť spárovania s dvoma zariadeniami atď.
 
Najvýraznejší rozdiel je v tvare slúchadiel. Každý z nás má skrátka inak tvarované uši a každému vyhovuje iný tvar handsfree. Niektorí ľudia neznesú mať slúchadlo v uchu dlhší čas. 
 
Dôležité je vybrať si kvalitné značkové handsfree, pri ktorom máte istotu, že vám za mesiac neupadne nožička, ktorá drží slúchadlo na uchu, že batéria vydrží aspoň dva roky a že v prípade poruchy sa o vás postará značkový servis. Odporúčame spoločnosti Jabra, Samsung alebo Plantronics, s ktorými máme najlepšie skúsenosti.
 
Ak si vyberiete drahší model, počítajte s dlhšou výdržou batérie, lepším potlačením vonkajšieho hluku a niekedy aj s možnosťou používať dve zariadenia (napr. mobilný telefón a hf do auta) s jedným slúchadlom súčasne - tzv. multipoint.