Stojančeky na mobily

Hľadáte stojanček na mobilný telefón na stôl? Potom ste v správnej kategórii. Mnohí z nás potrebujú niečo na upevnenie mobilného telefónu, aby si človek mohol pozrieť film na mobilnom telefóne, natočiť stabilné videá alebo uskutočniť dlhší videohovor či mobilnú konferenciu. Pre školákov je stojan, samozrejme, užitočný aj pri online učení.

Ako stojan sa zvyčajne dá použiť statív pre mobilný telefón z tejto kategórie, ale tie sú väčšie a na stôl sa celkom nezmestia.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Držiak Baseus s prsteňom strieborný
€10,30

Držiak na mobil Baseus s prsteňom strieborný

92791
Držiak Baseus s prsteňom ružový
€10,30

Držiak na mobil Baseus s prsteňom ružový

92789
Stojanček na mobil - tablet Joyroom JR-ZS203 čierny
€13,90

Stojanček na mobil - tablet na stôl Joyroom JR-ZS203 čierny

110135
Stojanček na mobil Yesido C181 čierny
€11,50

Stojanček na mobil na stôl Yesido C181 čierny

110138
Stojanček na mobil UGREEN čierny
€11,10

Stojanček na mobil na stôl UGREEN čierny

109902
Stojanček na mobil teleskopický HOCO Excelente S28 čierny
€13,90

Stojanček na mobil na stôl teleskopický HOCO Excelente S28 čierny

109919
Stojanček na tablet Baseus Biaxial šedý
€21,90

Stojanček na tablet na stôl Baseus Biaxial sivý

92778

Čo je stojanček na mobilný telefón?

Nehľadajme v tom žiadnu zložitosť. Stojan na mobilný telefón (alebo, ak chcete, držiak na mobilný telefón) slúži na pohodlné odloženie mobilného telefónu. Stojan je ideálny vo chvíľach, keď chceme sledovať displej mobilného telefónu a zároveň mať voľné ruky, napríklad pri sledovaní seriálov, filmov, pri natáčaní videí a v súčasnej situácii aj pri videokonferenciách alebo vzdelávaní na diaľku.

 

Je nejaký rozdiel medzi stojančekom na mobilný telefón a držiakom na mobilný telefón? 
 
Nie je, pomenovanie je v tomto prípade len vecou osobných preferencií a zvykov. Nedá sa povedať, že by medzi pojmami držiak na mobilný telefón a stojan na mobilný telefón existoval nejaký striktný rozdiel. Keďže sa nachádzate v tejto sekcii a čítate tento článok, veľmi pravdepodobne riešite otázku, ako mobilný telefón "niekam" pripevniť. Preto vám predstavíme všetky možnosti držiakov (alebo stojanov) na mobilné telefóny.

 

Prehľad držiakov mobilných telefónov
1. Stojančeky na stôl stojanek_na_mobil_na_stul
2. Statívy na mobil stativy_na_mobil
3. Držiaky do auta drzaky_do_auta
4. Držiaky na bicykel drzaky_na_kolo
5. Športové puzdrá sportovni_pouzdra

 

Ako funguje stojan na mobilný telefón?

Stojany na mobilné telefóny sú vybavené mechanizmom, do ktorého sa mobilný telefón upevňuje, najčastejšie je to plastová "vanička" s pružinou alebo výsuvné "labky", do ktorých sa mobilný telefón upevňuje. Mobilný telefón potom pevne drží v polohe, v ktorej ho upevníte. Na displeji mobilného telefónu potom môžete pohodlne sledovať videá, uskutočňovať videohovory, nahrávať alebo fotografovať. V našej ponuke máme novo aj veľmi obľúbené stojany, ktoré plnia niekoľko funkcií súčasne. Môžu slúžiť ako selfie tyč s teleskopickou (alebo výsuvnou) rukoväťou, zároveň majú klasický "statív" ako stojan, majú diaľkový bluetooth ovládač na spustenie nahrávania videí a fotografovania a sú vybavené špeciálnym svetlom v niekoľkých tónoch, ktoré krásne vykreslí vašu tvár počas tvorby videí.

 

Obľúbený multifunkčný stojan na mobilný telefón
teleskopicka_tyc_stojanku_na_mobil uchyceni_telefonu_do_stojanku_na_mobil bluetooth_ovladani klasicka_trojnozka_jako_stojanek osvetleni_s_vyberem_ze_spektra_barev
Teleskopická (výsuvná) rukoväť Pevný "zásobník" na pripevnenie mobilného telefónu Bluetooth ovládanie Klasická "trojnožka" ako stojan Zabudované osvetlenie s možnosťou výberu farby

 

Ako si vybrať stojanček na mobilný telefón?
Určite, na čo chcete stojan používať. Ak je určený napríklad len na sledovanie filmov alebo na vedenie videohovorov a konferencií, postačí vám klasický stojan bez špeciálnych funkcií. Bude vyzerať pekne a bude zaujímavou dekoráciou vášho pracovného stola. Ak chcete stojan využívať ešte viac, zvážte možnosť stojančeka, ktorý môže slúžiť aj ako selfie tyč a má zabudované osvetlenie na natáčanie videí. Samozrejme, ako stojan môžete ľahko použiť aj statívy pre mobilné telefóny, ktorých máme v našej ponuke veľké množstvo.