Puzdrá, obaly, kryty Samsung A04s

Ako vybrať najlepší obal pre Samsung A04s.

Rukami nám prešli desiatky tisíc krytov na mobil. Okrem e-shopu ich zákazníkom predávame aj v kamennej predajni. Radi Vám pomôžeme zorientovať sa v našej širokej ponuke. Povieme Vám hlavné pozitíva jednotlivých druhov obalov na mobil a taktiež zistíte, ktoré puzdro sa na základe Vašich požiadavkov pre Vás nehodí. 

 

 1. Ako spoznám, že mám Samsung A04s?

 2. Aké možnosti puzdier pre Samsung A04s existujú? 

 3. "Silikón" pre Samsung A04s čiže Zadný gélový kryt

 4. Pevné a odolné obaly pro Samsung A04s

 5. Knižkové puzdro pre Samsung A04s (otvára sa ako kniha, zboku)

 6. Športovné puzdrá pre Samsung A04s

 7. Obaly 2v1 pre Samsung A04s (obsahujú silikón v knižkovom puzdre)

 8. Flipové puzdrá pre Samsung A04s (odklápajú sa zhora)

 9. Klasické puzdrá (kožené a koženkové), mobil se zasúva zhora

 10. Pouzdrá na opasok pro Samsung A04s

 11. Dalšie varianty vhodné pre Samsung A04s: vodeodolné, na bicykel, na motorku

  


 

Ako spoznám, že mám Samsung A04s?

Nieste si istý, že máte telefón Samsung A04s? Krabičku, z ktorej by ste si to prečítali, nemôžete nájsť? Existuje iná, jednoduchá možnosť, ako overiť typ priamo v menu Vašeho telefónu. 

Postup overenia typu telefónu je nasledovný:

 • Nastavenie – Systém – O telefóne – Model
 • Zobrazila sa vám označenie typu
 • Toto označenie (zvyčajne zložené z písmen a čísel) zadajte do Google a zistite, pod akým názvom sa tento telefón predáva

 

 

 


 

 

Aké možnosti puzdier pre Samsung A04s existujú?

Na Váš typ telefónu Samsung A04s sa najbežnejšie používajú 3 typy puzdier. Sú to „silikóny“,  odolné puzdrá a knižkové puzdrá. V čom sa líšia a aké sú ich výhody a úskalia jednotlivých druhov sa dozviete nižšie v článku. Tieto 3 druhy obalov na mobil ale niesú jediné, ktorými môžete Váš telefón chrániť. Ďalšími možnosťami sú tiež flipové puzdrá, klasické kožené (a koženkové puzdrá), puzdrá na opasok, ale napríklad aj vodeodolné pudzrá, obaly na motorku alebo puzdrá na bicykel. O všetkých týchto variantách možnosti ochrany Vašeho telefónu sa dozviete v tomto článku.

TIP: Je dobré mať pre svoj mobilný telefón viac druhov puzdier. Napríklad odolné na šport alebo do práce (najmä ak pracujete v prašnom alebo vlhkom prostredí) a tenké silikóny pre príležitosť, kde chcete nechať vyniknúť dizajn Vášho telefónu. Zákazníčky tiež radi menia kryt podľa nálady alebo oblečenia (iný do kaviarne, iný na koncert alebo do posilňovne).

 


 

 

"Silikón" pre Samsung A04s čiže Zadný gélový kryt

Mať nové silikóny vždycky nemusí nutne znamenať "vylepšenie" našich nežnejších polovičiek. V mobilnom svete sa "silikónmi" nazývajú tenké obaly, ktoré majú za úlohu chrániť mobil pred pádom a poškriabaním. Hoci sa názov "silikón" ujal a je bežne používaný, v skutočnosti tieto kryty sú nie zo silikónu ale TPU materiálu. Tento materiál sa používa aj v zdravotníctve pre svoje unikátne vlastnosti. Je netoxický, ekologický (schopný rozkladu), zároveň veľmi odolný a elastický.

Svoju veľkú obľubu u zákazníkov získali kvôli svojej "neviditeľnosti". Sú tenké, jednoducho sa "pricvaknú" na zadnú stranu mobilného telefónu a chráni tiež boky a rohy telefónov. V našej ponuke máme aj kolekciu tzv. Ultra-slim krytov - a tie sú už skutočne takmer neviditeľné. Tieto kryty si obľúbili najmä tí, ktorí nechcú ničím "maskovať" krásne línie moderných telefónov.

Druhú veľkú skupinu zákazníkov, ktorí milujú "silikóny" tvoria tí, ktorí oceňujú obrovskú ponuku designov a potlačí. V ponuke silikónových obalov máme snáď naozaj všetky možné potlače: od romantických, cez etno, športové, detské, roztomilé až po provokatívne vzory. 

 

+ Plusy silikónov

- v prípade transparentných (priehľadných) obalov sú takmer neviditeľné (nerušia línie telefónu)

- displej telefónu nie je ničím krytý (pre pohľad na displej telefónu nemusíte nič odklápať, ako je tomu napríklad u knižkových puzdier)

- máme obrovskú ponuku vzorov a dizajnov (každý si môže personifikovať svoj mobil podľa svojho)

 

- Mínusy silikónov

- silikóny nijako nechránia displej telefónu

- odporúčame vždy používať v kombinácii s ochranným sklom

 

 

 


Pevné a odolné obaly pre Samsung A04s

Podobne ako u silikónov aj tieto obaly sa "zacvaknú" na zadnú stranu mobilného telefónu a chránia tak zadnú stranu, ale aj boky telefónu pred pádom a poškriabaním. Sú ale z pevnejšieho materiálu. V ponuke máme najčastejšie dva druhy pevných obalov. Jedny sú z tvrdeného plastu a aj na pohľad vyzerajú masívne a odolne (tento druh krytov sa zvyčajne páči najmä mužom).

Druhou variantou sú tzv. Glass kryty. Ako už názov napovedá, sú skutočne zo skla. Nemusíte sa ale báť, že by sa rozbili alebo roztrieštili. Jedná sa o špeciálne tvrdené sklá, ktoré len tak niečo nerozbije. A keby náhodou áno (napríklad do nich silne udriete kladivom), nestane sa kryt nebezpečným (podobne ako napríklad u skla v aute). Zadná časť je teda sklenená a boky sú z pružného plastu. Tieto kryty sú skutočne nádherné na pohľad. Ich potlač je totiž úplne ostrá, farby jasné a sklo prepožičiava puzdru luxusný vzhľad. Bohužiaľ sa do fotky na e-shope nedarí zachytiť, aké krásne sú naživo :-)

 

+ Plusy tvrdených puzdier

- chránia telefón pred nárazom a poškriabaním (aj boky a rohy telefónu)

- sú z pevnejšieho materiálu, poskytujú väčšiu ochranu než tenké silikónová puzdrá

- najmä glass kryty sú jedny z najkrajších puzdier na mobil, majú úžasné farby a pôsobia luxusným dojmom

- displej nie je zakrytý, stále na neho vidíte

 

- Mínusy tvrdených puzdier

- nie je chránený displej telefónu

- odporúčame vždy používať s ochranným sklom alebo fóliou 

 

 


 

Knižkové puzdro pre Samsung A04s (otvára sa ako kniha, zboku)

Najväčšou výhodou knížkových puzdier je to, že poskytujú ochranu celému mobilnému telefónu (vrátane displeja). Napriek tomu odporúčame aj v knižkovom puzdre chrániť mobilný telefón aj ochranným sklom. Často sa totiž stáva, že mobilný telefón spadne počas telefonovania, písania, alebo sa puzdro počas pádu roztvorí. A ak chleba padá natretou stranou dole, tak mobil vždy displejom na zem. Ďalšou výhodou knižkových puzdier je veľké množstvo priehradiek, do ktorých schováte napríklad kreditnú kartu, vizitky, alebo kartičku s nákupom. Knižkové puzdro tak môže slúžiť ako malá kabelka (keď so sebou nechcete nosiť nič viac). A poslednou, ale určite nie najmenšou výhodou je súkromie, ktoré knižkové puzdrá poskytujú. Vďaka tomu, že je skrytý displej mobilného telefónu - nie je vidieť kto píše a kto volá.

Knižkové puzdrá v sebe majú napevno primontovanú "vaničku" (zvyčajne z plastu), do ktorej sa mobilný telefón "zacvakne". V našej ponuke máme aj knižkové puzdrá s "okienkom". Tieto puzdrá majú výrez, cez ktorý je vidieť a aj v zavretom stave môžete pozorovať hodiny, prichádzajúce SMS alebo vidieť zmeškané hovory.

 

+ Plusy knižkových puzdier

- chráni Samsung A04s zo všetkých strán (vrátane displeja)

- má priehradky na kreditné karty, vizitky, cestovné lístky a iné drobnosti

- zaisťuje súkromie (cez kryt nie je vidieť kto píše a volá)

- máme najväčší výber knižkových puzdier (ohromná pestrosť vzorov a štýlov)

 

- Mínusy knižkových puzdier

- pred každým použitím telefónu je potrebné odklopiť prednú časť krytu, pri častom používaní to môže byť "otravné"

 


 

 

Športové puzdrá pre Samsung A04s

Pre šport odporúčame mať Váš telefón v klasickom obale, ako ste zvyknutí (ideálne silikón alebo pevný obal) a v tomto obale telefón ešte umiestniť do športového puzdra. Hlavnou funkciou športových puzdier totiž je, umožniť Vám mať Váš mobilný telefón stále pri sebe a pritom mať voľné ruky (a nemať žiadnu "batožinu" teda kabelku, batoh atď.). Športové puzdra sú univerzálne a sú preto vhodné pre takmer akýkoľvek typ mobilného telefónu a našu kompletnú ponuku nájdete v sekcii športové puzdrá.

 

Aké puzdro si vyberiete, záleží na druhu športu, ktorý robíte a teda kam si mobil na tele umiestnite (aby čo najmenej prekážal). Variantami sú:

- puzdro na mobil na paži

- puzdrá na mobil okolo pása (malé len na mobil, alebo aj veľké napríklad aj na fľašu s vodou)

- puzdrá na zápästie

- vodeodolné puzdrá (na paži alebo na zavesenie na krk)

 

+ Plusy aj - Mínusy jednotlivých druhov puzdier nájdete priamo v sekcii športové puzdrá v článku pod produktmi

 

 


 

Obaly 2v1 pre Samsung A04s (obsahujú silikón v knižkovom puzdre)

Obaly 2v1 obsahujú silikón aj knižku. Tieto obaly sa teda skladajú z dvoch častí. Tou prvou je silikónový obal, do ktorého vložíte Váš mobilný telefón. Tento silikónový obal má zo zadnej časti silné magnety, pomocou ktorých možno mobil ľahko "pricvaknúť" do druhej časti tohto typu obalu - a tým je knižkové puzdro. Magnety sú dostatočne silné, takže nemusíte mať obavy, že by silikón z knižky "vypadol". Tieto puzdrá sú obľúbené pre svoju kvalitu spracovania a tiež jednoduché prechádzanie medzi verziou "iba silikón" a knižka.

 

+ Plusy 2v1 puzdier

- poskytujú veľkú ochranu pre Váš Samsung A04s

- majú priestor pre drobnosti (cestovné lístky, vstupenky, kreditné karty)

- je možné ich používať samostatne (buď iba ako silikón, alebo v kombinácii s knižkou ako Knížková puzdro)

- v režime "knižkové puzdro" poskytujú súkromie (nie je vidieť na displej, kto píše alebo volá)

 

- Mínusy 2v1 puzdier

- v režime "knižkové puzdro" musíte odklápať prednú časť krytu, aby ste videli na displej

 

 


 

Flipové puzdrá pre Samsung A04s (odklápa sa zhora)

Flipová puzdrá majú podobne ako knižkové puzdrá v sebe napevno primontovanú plastovú "vaničku", do ktorej sa zacvakne mobilný telefón. Zatiaľ čo v prípade knižkových puzdier sa pudzro otváralo "doboku" - teda naozaj ako kniha, u flipových puzdier sa kryt otvára "zhora". Hlavnou výhodou týchto puzdier je, že poskytujú ochranu celému mobilnému telefónu (teda vrátane displeja telefónu) a že majú miesto pre drobné "papieriky", ako sú cestovné lístky, bankovky, kreditné karty alebo viztiky.

 

+ Plusy flipových puzdier

- chráni telefón zo všetkých strán (vrátane bokov, rohov a displeja mobilného telefónu)

- má priehradky na drobné "papiere" ako vizitky, cestovné lístky atď.

- poskytuje súkromie (v zatvorenej forme nie je vidieť na displej, teda ani kto volá alebo píše)

 

- Mínusy flipových puzdier

- malý výber týchto druhov puzdier

- nutnosť odklápať kryt pri používaní telefónu

 

 


 

Klasické puzdrá (kožené a koženkové), mobil sa zasúva zhora

Tento druh puzdier je obľúbený konzervatívnymi zákazníkmi, ktorí majú radi tradíciu. Poskytujú ochranu celému mobilnému telefónu a pred použitím je potrebné prístroj z puzdra vybrať a po použití do puzdra opäť zasunúť. Hodí sa teda skôr pre tých, ktorí telefón nepoužívajú tak často. Ale majú radi starostlivé a kvalitné spracovanie. V našej ponuke sa stretnete predovšetkým s puzdrami českej firmy Roubal. Puzdrá sa vyrába najčastejšie z kože, koženky alebo umelého semišu (Nabuk). A dá sa povedať, že tieto puzdrá sú takmer nezničiteľné.

 

+ Plusy klasických puzdier

- chráni celý mobilný telefón (vrátane displeja)

- kožené varianty týchto klasických puzdier sú takmer "nezničiteľné"

- veľmi vhodné pre neobvyklé alebo staršie typy telefónov, na ktoré nemožno zohnať puzdro na mieru

 

- Mínusy klasických puzdier

- pred použitím je potrebné mobil z puzdra vybrať a po použití zase do obalu vrátiť

- niekomu sa nemusí páčiť "konzervatívny" vzhľad, ale v čase "módneho retra" sa naopak stretávame s obľubou týchto puzdier aj u mladších ročníkov

 

 


 

Puzdrá na opasok pre Samsung A04s

Puzdrá na opasok sa predtým ponúkali v dvoch variantách. Jedna bola horizontálna "naležato" a druhá vertikálna "nastojato". V súčasnosti sa od vertikálnych puzdier upustilo, pretože vadili nositeľmi napríklad pri sedení v aute a súčasne sa niekedy uvoľňovali z opasku. V našej ponuke preto nájdete iba puzdrá na opasok v horizontálnej "naležato" polohe. Na opasok sa upevňujú pomocou pracky a puzdro sa zatvára na suchý zips (lepšie drží ale sú trošku hlučné pri otváraní) alebo na magnet (otvárajú sa pohodlnejšie a tichšie). Ak hľadáte puzdro na opasok, najlepšiu skúsenosť máme s českými puzdrami Roubal.

 

+ Plusy puzdier na opasok

- vhodné pre tých, ktorí si už na nosenie telefóne týmto štýlom zvykli a nechcú svoj zvyk meniť

- hladké vnútorné polstrovanie

- ochrana celého mobilného telefónu

 

- Mínusy puzdier na opasok

- malý výber

- nutnosť pred použitím telefón z puzdra vybrať a po použití opäť vrátiť

 

 


 

Ďalšie varianty vhodné pre Samsung A04s: vodeodolné, na bicykel, na motorku

Predpokladáme, že svoj mobilný telefón beriete všade so sebou a určite sa Vám preto budú hodiť ďalšie "vychytávky", ako sú držiaky na bicykel, na motorku, držiaky do auta alebo vodeodolné puzdrá. Všetky tieto puzdrá sú univerzálne, hodia sa preto pre takmer všetky druhy mobilných telefónov (teda aj pre Váš Samsung A04s). Viac o jednotlivých držiakoch a puzdrách, o ich výhodách a možnostiach nájdete vždy v článku danej kategórie.

 

... pre Váš Samsung A04s máme všetko a pošleme Vám to okamžite :-)

 

Najpredávanejšie

103 položiek celkom
Ultra odolný zadný kryt na Samsung A04s zelený
€9,90

Zadný ultra odolný kryt TopQ na mobil Samsung A04s zelený

88752
Zadný kryt na Samsung A04s Shock dúhový purpurovo-žltý
€7,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s Shock dúhový purpurovo-žltý

87084
Tvrdené sklo RedGlass na Samsung A04s
€7,90

Tvrdené sklo RedGlass na mobil Samsung A04s

86438
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Scared Cat
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Scared Cat

87945
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Lovely Teddy Bear
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Lovely Teddy Bear

87990
Zadný kryt na Samsung A04s Kafíčka
€9,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s Kafíčka

86858
Zadný kryt na Samsung A04s Violet Blossom
€9,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s Violet Blossom

86961
Zadný kryt na Samsung A04s Shock dúhový mentolovo-ružový
€7,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s Shock dúhový mentolovo-ružový

87089
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Warcraft
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Warcraft

87182
Flipové puzdro na Samsung A04s čierno-zlaté
€7,90

Flipové púzdro TopQ na mobil Samsung A04s čierno-zlaté

86451
Zadný kryt Lens na Samsung A04s čierny
€9,90

Zadný kryt TopQ Lens na mobil Samsung A04s čierny

91158
Zadný kryt na Samsung A04s 1 mm priehľadný
€6,30

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s 1 mm priehľadný

88812
Zadný kryt na Samsung A04s Colorful Daisy
€9,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s Colorful Daisy

89612
Zadný kryt STYLE na Samsung A04s Mramor biely
€9,90

Zadný kryt STYLE TopQ na mobil Samsung A04s Mramor biely

89613
Ultra odolný zadný kryt na Samsung A04s modrý
€9,90

Zadný ultra odolný kryt TopQ na mobil Samsung A04s modrý

88735
Zadný kryt na Samsung A04s s čiernou šnúrkou priehľadný
€9,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s s čiernou šnúrkou priehľadný

88774
Zadný kryt na Samsung A04s s ružovou šnúrkou priehľadný
€9,90

Zadný kryt TopQ na mobil Samsung A04s s ružovou šnúrkou priehľadný

88794
Ultra odolný zadný kryt na Samsung A04s čierny
€9,90

Zadný ultra odolný kryt TopQ na mobil Samsung A04s čierny

88678
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Harmony
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Harmony

87910
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Gorilla
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Gorilla

87913
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Grim Reaper
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Grim Reaper

87916
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Dark Batman
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Dark Batman

87919
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Hockey Sunset
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Hockey Sunset

87921
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Plata O Plomo
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Plata O Plomo

87923
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Freeride
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Freeride

87924
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Mountain Bike
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Mountain Bike

87927
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Mountain Rider
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Mountain Rider

87930
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Cute Giraffe
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Cute Giraffe

87940
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Hockey Is Life
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Hockey Is Life

87947
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Roses
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Roses

87950
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Be Happy
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Be Happy

87953
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Bouquet
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Bouquet

87958
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Monkey Gangster
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Monkey Gangster

87961
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Fuck Off
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Fuck Off

87963
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Tulips
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Tulips

87965
Zadný kryt DARK na Samsung A04s Horse
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Horse

87967
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s White Horse
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s White Horse

87971
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Pitbull
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Pitbull

87974
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Pitbull Love
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Pitbull Love

87977
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Fighting Dog
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Fighting Dog

87981
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Narcos
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK na mobil Samsung A04s Narcos

87983
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Pablo Escobar
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Pablo Escobar

87985
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Waterlily
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Waterlily

87987
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Energy Spiritual
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Energy Spiritual

87988
Zadný kryt DARK pre Samsung A04s Present
€9,90

Zadný kryt TopQ DARK pre mobil Samsung A04s Present

87989
Zadný pevný kryt LUXURY na Samsung A04s dúhový purpurový
€9,90

Zadný pevný kryt TopQ LUXURY na mobil Samsung A04s dúhový purpurový

87993
Zadný pevný kryt LUXURY na Samsung A04s dúhový marhuľový
€9,90

Zadný pevný kryt TopQ LUXURY na mobil Samsung A04s dúhový marhuľový

87994
Zadný pevný kryt LUXURY na Samsung A04s dúhový fialový
€9,90

Zadný pevný kryt TopQ LUXURY na mobil Samsung A04s dúhový fialový

87995
Hore
Ďalšie produkty