Tactical tvrdené sklo pre Motorola Edge 40 5D čierne
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Taktické tvrdené sklo pre Motorola Edge 40 5D - Čierne
Objavte prémiové sklo Tactical Glass Shield 5D, ktoré poskytuje najlepšiu ochranu displeja vášho Motorola Edge 40. Toto sklo je navrhnuté tak, aby chránilo aj zahnuté okraje displeja, čo zaisťuje perfektné prilnutie bez bublín. S hrúbkou iba 0,33 mm je takmer nerozoznateľné, ale vďaka tvrdosti 9H je dostatočne pevné a odolné, aby ochránilo váš displej pred nechcenými pádmi a škrabancami.Klíčové vlastnosti produktu:
- Zahnuté okraje skla kryjú celý displej
- Sklo lepí iba po okrajoch pre jednoduchú inštaláciu
- Vyrobené na mieru konkrétneho modelu telefónu
- Vysoká odolnosť proti poškrábaniu
- Hrúbka skla iba 0,33 mm pre maximálny komfort
- Tvrdosť skla 9H pre maximálnu ochranu
- Oleofóbna úprava zabraňuje zanechávaniu odtlačkov prstov
- Perfektné optické vlastnosti - nezkresľuje obraz
- Neovplyvňuje citlivosť displeja na dotyk
- Všetko potrebné k inštalácii v balení
- Zakryje škrabance na displeji, telefón je potom zase ako nový
- Ekologické balenie z recyklovaného papiera
- Doživotná záruka pre vašu kľudnú myseľ
Obsah balenia
- Tvrdené sklo Tactical
- Alkoholový obrúsok pre dokonalé vyčistenie displeja
- Samolepky pre pohodlnú inštaláciu skla
Návod na nalepenie skla
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov starostlivo vyčistite displej priloženým hadríkom namočeným v alkohole. Po zaschnutí vyleštite povrch hadríkom z mikrovlákna. Uistite sa, že na displeji nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému prilnutiu skla. Sklo opatrne priložte nad displej a presne vycentrujte. Potom sklo pritlačte a od stredu vytlačte vzduch do krajov.
NEODOLATELNE ODOLNÝ
V Tactical dbáme na kvalitu a odolnosť našich výrobkov. Preto ponúkame doživotnú záruku na tento produkt, aby ste mali istotu, že váš displej je v bezpečí.
BE ECO
My v Tactical máme radi prírodu. Všetky naše produkty sú balené do ECO krabičiek z recyklovaného papiera, aby čo najmenej zaťažovali životné prostredie. Myslite takticky a ekologicky!
Nečakajte a ochráňte svoj Motorola Edge 40 s naším tvrdeným sklom Tactical Glass Shield 5D ešte dnes!
Dodatočné parametre
Kategória: | Ochranné tvrdené sklá a fólie Motorola Edge 40 |
---|---|
Záruka: | 24 |
EAN: | 8596311207938 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.