Karl Lagerfeld Liquid Glitter MagSafe iPhone 15 Pro Max priehľadný Karl&Choupette Head
Kód: 154069Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Karl Lagerfeld Liquid Glitter MagSafe iPhone 15 Pro Max priehľadný Karl&Choupette Head Doprajte svojmu telefónu iPhone 15 Pro Max nádych luxusu a originality s exkluzívnym puzdrom Karl Lagerfeld Liquid Glitter MagSafe. Tento priehľadný kryt, plný trblietavých čiastočiek, ktoré sa voľne pohybujú, premení váš telefón na neprehliadnuteľný módny doplnok. Dizajn s ikonickými hlavami Karla Lagerfelda a jeho milovanej mačky Choupette, elegantne umiestnenými v kruhu MagSafe, podčiarkuje jedinečný štýl a odkaz svetoznámeho návrhára. Dizajn a parametre- Puzdro je vyrobené z odolného a pružného materiálu, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poškriabaniu, nárazom a pádom, bez toho, aby zakrývalo pôvodnú krásu vášho telefónu.
- Jeho priehľadné prevedenie s tekutými striebornými trblietkami vytvára fascinujúci vizuálny efekt, ktorý sa mení s každým pohybom.
- Integrovaný MagSafe krúžok zaisťuje perfektnú kompatibilitu s bezdrôtovým nabíjaním a MagSafe príslušenstvom, čo zaručuje maximálnu funkčnosť a pohodlie.
- Presné výrezy pre fotoaparát, tlačidlá a konektory zaisťujú ľahký prístup ku všetkým funkciám telefónu bez nutnosti puzdro dávať dole.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Puzdrá, obaly, kryty iPhone 15 Pro Max |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 3666339285470 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
